Набір на тренінги з написання заявок на участь у програмі «Креативна Європа»


Автор: Адміністратор Обубліковано: 2018-05-07 15:24:01

Програма Culture Bridges спільно із українським бюро програми «Креативна Європа» запрошують на тренінги з написання заявок на участь у програмі «Креативна Європа».

Під час одноденного тренінгу ви дізнаєтесь більше про можливості «Креативної Європи», які саме проекти підтримує програма, як отримати фінансування «Креативної Європи» на ваш проект, що саме має містити успішна заявка, як загалом працює грантове фінансування.

Розклад тренінгів:

  • Київ – 22 травня 2018
  • Чернігів – 24 травня 2018
  • Запоріжжя – 11 червня 2018
  • Дніпро – 13 червня 2018
  • Харків – 14 червня 2018

Тренінги проводять міжнародні експерти англійською мовою із українським перекладом. Програма тренінгу в усіх містах ідентична.

Тривалість: з 9:30 до 17:30 з перервами на обід та кава-брейки.

Участь безкоштовна, кожному учаснику необхідно заповнити реєстраційну заявку за посиланням. 

Дедлайн для реєстрації – 14 травня 2018 включно.  

Зверніть увагу: тренінг розрахований на 25 осіб. У разі, якщо ми отримаємо більшу кількість заявок, учасники обиратимуться на конкурсній основі. Усі учасники отримають підтвердження про участь не пізніше 17 травня 2018.

Аби дізнатись більше про програму «Креативна Європа» рекомендуємо пройти безкоштовний онлайн курс.

Culture Bridges — програма розвитку українського культурного сектору, яка має на меті налагодження ефективних зв’язків між митцями, культурними операторами та інституціями в Україні і ЄС. Програма стартувала у листопаді 2017 року та триватиме до жовтня 2020 року. 

Сulture Bridges фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, здійснюється Британською Радою в Україні у партнерстві з EUNIC — мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу.