Програма «Молодь змінить Україну»


Автор: Адміністратор Обубліковано: 2018-05-10 09:03:44

Фонд родини Богдана Гаврилишина продовжує справу великого українця і у цьому році ми презентуємо оновлену, розширену програму “Молодь змінить Україну” для шести регіонів: Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Черкаси та Чернігів. 

ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА:

  • Молодь віком 20-35 років;
  • Представники місцевих органів влади та самоврядування, громадські активісти та представники соціально-відповідального бізнесу;
  • Мають ідеї проектів місцевого розвитку;
  • Володіють іноземними мовами (оскільки учасники в разі успішного проходження перших етапів програми матимуть змогу участі у навчальній поїздці до європейської країни, знання англійської мови є важливим критерієм відбору).

ЕТАПИ ПРОГРАМИ:

І. Локальні школи МЗУ.

Навчання складатиметься з трьох модулів. Відкриття програми та перший модуль відбудеться 2 червня 2018 (м. Київ), місцеві модулі 15-16 червня та 29-30 червня 2018 року. Локальні школи відбудуться у наступних містах: Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Черкаси, Чернігів.

Учасники програми отримають знання по темах соціальних інновацій в сфері державного управління та проектного менеджменту. Інтенсивне модульне навчання з поєднанням теорії, практичних кейсів та індивідуальної роботи над проектами допоможе учасникам підготувати і одразу ж реалізовувати власні ідеї місцевого розвитку. Спікерами школи є запрошені експерти національного рівня, регіональні експерти/лідери думок, ментори асоціації «Молодь змінить Україну»

ІІ. Втілення проектів місцевого розвитку (з липня 2018 року).

На цьому етапі, який триватиме з липня по серпень, відбудеться захист проектів місцевого розвитку учасниками програми «МЗУ» та перші кроки по їх реалізації.

Пропоновані напрямки проектів:

– розвиток самоврядування та органів самоорганізації;

– формування нової ідентичності та ребрендингу міста/ громади;

– розбудова інфраструктури соціальних інновацій;

– сприяння зростанню довіри та соціальної згуртованості;

– активізація соціального підприємництва;

– розвиток сектору креативних індустрій.

Найкращі з проектів будуть підтримані фінансово через надання мікро грантів на їх реалізацію.

ІІІ. Навчальна поїздка до європейської країни для найуспішніших учасників програми (тривалість – 1 тиждень, восени 2018).

Найбільш активні учасники, які відповідатимуть усім вимогам програми, восени 2018 року зможуть відвідати одну з шести країн Європи: Австрія, Німеччина, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Польща. Сформовані у групи з 5-6 осіб  впродовж тижня вивчатимуть європейський досвід, а по приїзді ділитимуться з громадськістю результатами свого дослідження.

Обов’язковою умовою є поширення отриманих знань через ЗМІ, друк аналітичних статей, інтерв’ю на радіо та телебаченні про висновки після поїздки.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРОГРАМИ:

Участь молодих регіональних лідерів у програмі «Молодь змінить Україну» дозволить їм отримати нові знання та систематизувати їх для практичного застосування в межах своїх компетенцій на місцях, отримати фінансову підтримку на старті проекту та прямий доступ до міжнародного європейського досвіду.

Програма допоможе налагодити зв’язки з активістами з інших регіонів України, розширити горизонти та вибудувати широку мережу ділових контактів.

ЯК ПОДАТИСЯ НА ПРОГРАМУ?

  • Уважно заповніть аплікаційну форму програми: https://goo.gl/ZeDbW1
  • Останній термін подачі на програму: 25 травня 2018 року включно.

Для більш детальної інформації перейдтіть за посиланням: Перейти