Інвесторам


Інвесторомами можуть виступати юридичні та фізичні особи, які можуть вкладати кошти у проект.

Якщо ви хочете виступити інвестором - заповніть наступну форму:

За згодою Ваші пропозиції будуть розміщені на платформі «ІнКуб».

Сподіваємося на ефективну співпрацю.


Ви можете вкласти кошти у такі пропозиції

Проблеми відсутні

Хортиця. Зелене перезавантаження

Острів Хортиця був і залишається перлиною м. Запоріжжя, головним осередком нашої козацької спадщини. Але на сьогоднішній день, ситуація скалалась таким чином, що природна складова значно зруйнувалась. Шкідники, з якими вже давно ніхто не бореться, нещадно знищують усе навколо. Десятки дерев лежать на землі - жертви короїда. Саме цей шкідник останні роки активно розвиває свою діяльність на теренах о. Хортиці. Якщо не прийняти активних дій, то існує велика загроза, що через кілька років від зеленого насадження нічого не залишиться.
Нажаль, з кожним роком ситуація тільки погіршується. Оскільки більшість відходів може бути використано вторично, одним із рішень проблеми є використання відходів у якості вторсировини. У нашому випадку деревини. У більшості випадків вторинна сировина є більш дешевим джерелом багатьох речовин і матеріалів, ніж природна сировина.
Ми пропонуємо, по перше, зберегти ще здорові дерева шляхом спеціальної профілактики. По друге, насадити нові дерева за рахунок продажу деревини. Таким чином, ми зможемо очистити територію, яка сьогодні щільно завалена мертвими деревами і дати життя новим деревам.

65 10000 $

Велопарковка у м.Запоріжжя

Через зайнятість та навантаженність, люди все частіше починають забувати про красу рідного міста, історія якого сягає давніх давен. Цю ситуацію можна виправити, запровадивши велопарковки та прокат велосипедів. Таким чином можна не тільки зберегти екологію нашого міста, а й стати здоровіше та цікаво провести час разом зі своїм містом.

Наш проект спрямований на те, щоб дати людям можливість осягнути прекрасне, побачити своє місто з іншого боку.

Ідея: мешканці та туристи нашого міста, використовуючи велосипеди, які можна взяти на прокат зможуть насолоджуватися природою, красою нашого міста без шкоди екології, у будь-який час! Кращий спосіб ознайомитись з містом Запоріжжя – це об’їздити  невеликі сквери, величезні парки і неперевершені старовинні вулички. Насамперед, можна взяти прокат велосипедів у Запоріжжі та проїхатись вздовж проспекту, поряд з яким знаходиться надзвичайної краси річка Дніпро, яка омиває скалисті місцями береги.

 

64 10000 $