Проект. Ідентифікаційний номер: 62

University Talks

Об’єднати і активізувати молодь міста

Конференція буде проводитися в Запоріжжя в четверте, з кожним разом ми намагаємося організувати конференцію ще краще і краще, тому бюджет на 4 конференцію буде 10 000 гривень. University Talks – це міжнародна конференція, яка проводиться вже більш як у 20 містах  Італії, Росії, Великобританії, України. Запоріжжя – це перше українське місто, яке приєдналось до родини University Talks. Кожного місяця родина UT збільшується і ми горді, що саме в нашому місті вперше в Україні відбулася міжнародна конференція University Talks. Зараз шукаємо спонсорів.

Існуючий бізнес

University Talks – це молодіжна конференція, де успішна молодь ділиться своїм досвідом з іншими молодими людьми. Організаторами проекту є студенти ЗНУ, які вже мають досвід в організації таких заходів. Проект разрахован на молодь. На цій конференції збирається найактивніша молодь міста, вони діляться своїми ідеями один з одним і об’єднуються заради реалізації своїх ідей, тому конференція University Talks сприяє активізації молоді. Наш проект також спрямований на підвищення рівня освіти молоді у різних сферах людського життя. Обізнана і активна молодь – це майбутнє нашого міста, тому цей проект дуже потрібен Запоріжжю.

Кількість активної молоді Запоріжжя з кожним роком збільшується, але в нас ще немає місця, де б така молодь могла познайомитися один з одним, поспілкуватись в приємній атмосфері й отримати натхнення.

University Talks може стати саме таким місцем.

немає

www.universitytalks.com

Освіта

Україна

Запорізька область

10 000 $