Усі подані пропозиції


Ця сторінка надає Вам змогу продивитися активні подані проблеми(завдання), проекти, заявки на інвестування та резюме.


Подані пропозиції


Допоможемо разом людям з обмеженими фізичними можливостями

Я вважаю, що проблема дітей з обмеженими можливостями полягає у порушенні її зв’язку зі світом, в обмеженій мобільності, недостатності контактів з однолітками та дорослими, в обмеженому спілкуванні з природою, недоступності низки культурних цінностей, а іноді і елементарної освіти. Ця проблема є наслідком соціальної політики та сталої суспільної свідомості, бо для інвалідів не існує архітектурних середовищ, громадського транспорту. Діти не мають змоги відвідувати шкільні заклади.

Дитина, яка має інвалідність, може бути такою ж здібною та талановитою, як і її одноліток, який не має проблем зі здоров’ям, але виявити свій талант, розвити його, їй заважає нерівність можливостей.

Дитина – це людина, яка розвивається в суспільстві.   Діти з обмеженими фізичними можливостями, не знаходячись у дитячому колективі, не мають навичок соціального розвитку. Для цього треба перебувати в контакті з дітьми, відчувати себе частиною соціуму, мати можливість себе проявити. Тож треба створити умови, для перебування дітей з обмеженими фізичними можливостями у школі.

Я пропоную, щоб проект виконували громадські організації, за підтримкою  Запорізької міської ради, також педагоги та психологи (розробка та впровадження спеціальних методів освіти та виховання дітей та батьків), соціальні працівники (забезпечення допомоги, інформування про ресурси, сімейна та групова робота, захист інтересів дітей та сім΄ї, інтеграція зусиль професіоналів), інженери та виробники (розробка та виготовлення пандусів для підтримки ефективної життєдіяльності та навчання дітей, створення спеціальних парт).

Це потрібно для дорослих і дітей з обмеженими фізичними можливостями та всій країні для суттєвих змін у

ставленні до дітей-інвалідів.

В результаті виконання проекту, я сподіваюсь, що більша частина дітей з обмеженими фізичними можливостями зможе навчатися у школі та вести повноцінне життя, спілкуючись з однолітками.

Проект буде виконуватися з залученням педагогів, психологів, інженерів та робітників.

Проект триватиме - рік.

Це перспективно тому, що люди з обмеженими можливостями  потребують соціалізації. 

10 322000 $