Усі подані пропозиції


Ця сторінка надає Вам змогу продивитися активні подані проблеми(завдання), проекти, заявки на інвестування та резюме.


Подані пропозиції


The destruction of phobias

Я багато думала над тим, що люди не можуть відчути нових емоцій, більше наповнити своє життя лише через фобії, що живуть в їх головах. Я відчула це на собі, через страх темряви - я не могла спокійно засинати, через що у мене було порушення сну, погане самопочуття і тому подібне. Я змогла самостійно впоратися з цією проблемою, зачинившись одного разу у кімнаті і переконавши себе, що мені нічого не загрожує. Але скільки людей бояться перестати боятися? Скільки людей не можуть пересилити себе і страждають?

Шукаючи відповіді на ці питання, мені на думку спала ідея створити музей «Руйнування фобій». Це буде приміщення (можна орендувати або купити старий склад, та переробити його на музей руйнування страхів»), у кімнатах якого будуть скриті справжні нічні жахіття людей. Тематику кімнат я планую вибирати на основі опитування людей в соціальних мережах та на вулицях міста.

Я вважаю, що в музеї обов’язково має бути психолог, що допоможе людям переступити через себе та не завдати їм психологічної шкоди.

Я вважаю, що це буде дуже цікаво та корисно для багатьох мешканців Запоріжжя та туристів. У разі затвердження проекту, негайно буде проведено соціальне опитування, та розробка макетів кімнат. Умовно, в музеї буде до 10 кімнат – до 10 фобій, які будуть обрані згідно рейтингу, збудованого на основі результатів опитування.

Музей «Руйнування фобій», я вважаю, повинен бути спроектований за підтримки психологів, для його більшої ефективності та продуктивності перебування в ньому відвідувачів.

Точну суму, що необхідно вкласти в проект, можливо буде назвати тільки після опитування та моделювання, але я вважаю цю ідею цікавою, актуальною, та економічно вигідною, оскільки людина повинна буде оплачувати вхід до музею. Завдяки встановленню навіть мінімальної платні за вхід, музей зможе сам себе забезпечувати, та через певний час повністю окупиться та буде приносити прибуток. Я вважаю, що проект можна реалізовувати частинами – спочатку привести до ладу 1-2 приміщення до повного їх функціонування, та відзначити святкове відкриття 2-х кімнат страху. Після відкриття спостерігати на роботу музею, його популярність та затребуваність серед людей,  та якщо проект себе добре покаже – продовжити оснащення до повного завершення музею.

55 500000 $

«Тату-Фест» в Запоріжжі

З кожним днем тату стає більш популярним як стиль мистецтва серед молоді. Але багато людей середнього віку не розуміють цього і вважають, що татуювання  може бути тільки у людини, що сиділа у в’язниці. Або бувають такі люди, що хочуть зробити собі тату, але бояться, що зі шкірою може бути щось не те, тощо. Вихід є! Я пропоную запровадити у нашому місті тату-фестиваль, де люди можуть подивитися на процес набиття тату, проконсультуватися з професійними тату-майстрами,  дерматологами за символічну ціну білета. Також на цьому фестивалі ви можете одразу набити собі щось, у майстра, який вам більше за все сподобається і все це входить у вартість білету. Фестиваль  буде тривати від 3 днів до 1 тижня. Фестиваль можна проводити 1-2 рази на рік (восени – навесні або в одну з цих пір року). На цей фестиваль буде запрошено професійних дерматологів, де ви можете отримати безкоштовну консультацію і навіть пройти якісь швидкі тести, отримати поради за доглядом за шкірою. Також буде запрошено найталановитіших провідних майстрів тату та пірсінгу. 

54 4700 $

Штучний дикий острів для відпочинку взимку.

Проект розроблений для того, щоб та кількість людей, яка передає перевагу літу, могла насолоджуватися їм взимку. Тобто Великий басейн під куполом, де знаходиться багато пальм, у центрі стоїть невеликий острів. Велику територію гріє багато сонячних ламп, батарей та інших приладів. Багато лежаків та всього іншого, відповідно до відпочинку. Вхід коштує певну суму грошей. Що цікаве, так це те, що цей проект не має сезонних рамок. Тобто він приносить користь влітку тим, хто не може виїхати на море! Басейн та купол має велику форму, щоб там можна було кататися на водних скутерах, матрацах. Проект може бути використаним для інших підприємців тим, що є продавці морозива, коктейлів, солодкої вати, послуг інших, які зацікавлені у новинці та великої аудиторії користувачів, і можуть орендувати деякий шматок на нашому острові.

50 200000 $

Музичний фестиваль для розваг і музики

Сучасна молодь дуже часто думає, куди б піти погуляти, та де весело провести час зі своїми друзями.
Кафе - це дуже нудно і не актуально. В Америці існує фестиваль Coachella Valley Music and Arts Festival – це великий фестиваль музики, де виступають багато різних діджеїв.
Цей проект буде цікавий не тільки молоді, але і дорослим людям. Послухати різних діджеїв, проникнутись цією чарівною атмосферою.
Фестиваль триватиме 3 дні на свіжому повітрі на великій території, де обов'язково повинна стояти велика сцена, необхідна апаратура, також це можуть бути намети з їжею, атракціони. Також на цій території можна розмістити невеликий кінотеатр. Цей фестиваль не тільки буде веселим місцем проведення вільного часу, але і завдяки ньому місто може зажити новим життям, яскравим і веселим.
Фестиваль щорічно збирав би мільйони туристів і людей. Наше місто стане популярним в Україні. Даний захід не тільки внесе нових барв в наше місто, але й принесе дохід, який піде на підтримку культурного центру міста.

48 900000 $

Організація щорічного фестивалю графіті в місті Запоріжжя

Чи не набридло вам одноманітне, сіре місто? Наше місто із багатою історією і культурною спадщиною залишилось ще у радянському часі. Потрібно щось міняти, виділятись із сотен інших міст. В свій час місто Амстердам теж вирішило виділитись, вони взяли тренд фарбувати будинки різними, дуже яскравими кольорами. Але ми хочемо піти далі, і фарбувати не одним кольором, а повноцінний малюнок на одній із сторін будинку. Такі фестивалі часто проводяться в у всьому світі. І якщо наша країна прямує до Європи, чому не зробити цей крок красивішим? Отже, цей проект пропонує проводження фестивалю графіті кожного року влітку, у визначеному районі. І через кілька років наше місто буде «кольоровим». У цьому фестивалі можуть брати участь як і молоді, вуличні так і професійні художники зі всієї України та Європи. Кращу роботу буде обирати журі і переможець отримає грошову нагороду у розмірі 15000 гривень

47 32000 $

Парк із зонами для фотосесій

Проблемою є катастрофічно мала кількість естетично привабливих місць для фотосесій у Запоріжжі, які за останній час набирають популярність. Вирішити цю проблему можна шляхом втілення нашої ідеї створення так званих «фото-зон». Оскільки за останній час з’явилось багато людей, які цікавляться фотографією як мистецтвом, така ідея є дуже актуальною.

Нами були спроектовані такі фото-зони:

1)      підвісні рамки для картин, з якими можна втілити багато цікавих ідей для оригінального знімка;

2)       три дзеркала, які формують ніби трапецію, але без довгої основи -  тобто на фото буде кілька віддзеркалень моделі; така конструкція створює атмосферу нескінченності, яка дуже ефектно передається через фотографію;

3)       арка у романтичному стилі з квітами; найкраще ця зона підійде для закоханих, які бажають зробити тематичну фотосесію разом, але для ніжної фотосесії і чутливого образу це також саме те, що треба;

4)       підвісне крісло кулястої форми. На перший погляд це найпростіша з усіх зона, яка є нецікавою та банальною. Але людина, яка зовсім не має досвіду фотопозування, зможе вигадати велику кількість ідей для гарної фотографії;

5)       зона з підвісними гральними картами. Такі декорації дають найширший вибір задуму для фотосесії. Можна пов’язати ії з якимось фільмом або з вишуканим образом моделі.

Сама площа буде оформлена новою тротуарною плиткою, яка, скоріш за все, має бути не сірого кольору, як зазвичай, а різнокольорова. На території площі будуть стояти лави з відкритим доступом до Wi-Fi, нові ліхтарі та найголовніша новинка у місті – гірлянда, натягнута через усю площу. Виконувати проект будуть автори, можливі інвестори або волонтери у співпраці з спеціалістами. Проект спрямований на людей будь-якого віку, які цікавляться фотографією чи фотопозуванням, або просто мають бажання відпочити від метушні. Метою і завданням є створення такого універсального місця, яке задовольнить естетичні потреби запорожців. Це зробить яскравішим дозвілля жителів Запоріжжя, оскільки це місце стане одним з найцікавішим місць для туристів і одним з найпопулярніших місць серед молоді. На виконання проекту приблизно потребується 6 місяців, за фінансової підтримки можливе прискорене будування. У майбутньому можлива співпраця з організаторами культурно-масових заходів.

44 39760 $