Усі подані пропозиції


Ця сторінка надає Вам змогу продивитися активні подані проблеми(завдання), проекти, заявки на інвестування та резюме.


Подані пропозиції


Темрява -друг молоді!

На даний момент в м. Запоріжжі багато різноманітних кафе та ресторанів, але незважаючи на широкий вибір таких закладів, іноді хочеться чогось особливого та водночас сучасного . Я хочу запропонувати ,звичайно не нову ідею , але актуальну , відкрити «кафе в темряві». Запоріжжі налічується 856 інвалідів першої групи з порушеннями зору. В області ця цифра становить півтори тисячі осіб. Незрячі люди стикаються з багатьма проблемами і перешкодами. Одна з них полягає в труднощах працевлаштування людей з вадами зору. За допомогою відкриття такого кафе можна : 1) незрячі люди можуть працювати в такій сфері , зможуть відчути себе впевненими в собі ;  2) оригінальне кафе приверне шалену увагу; 3) з’являться нові робочі місця ; 5)для молоді , будуть нові враження .  Опиняючись у цілковитій темряві, зовсім по-іншому починаєш сприймати простір, зовсім інакше відчуваєш тих, хто поруч. Для мого проекту потрібна допомога . Мені потрібні спеціалісти ,які допоможуть реалізувати мій проект.Для організації проекту потрібно приблизно 6 місяців . Проект буде виконуватися так : скласти якісний бізнес-план , реєстрація підприємства , знайти «козирне» місце для кафе такого формату , продумати інтер’єр , найняти робітників для реалізації кафе, пошук персоналу , і звичайно реклама  в соціальній мережі ,по радіо , в інтернеті ,по телебаченню.Для  реалізації проекту необхідно приблизно 257,900 грн

56 9550 $

BENCH-PARKWAY (БЕНДЖ-PARKWAY)

Кінцевою метою нашого проекту є забезпечення ефективного і дієвого процесу, який справедливо і рівноправно максимізує внесок громадян і їх підтримку в плануванні розвитку інфраструктури міста Запоріжжя через вдосконалення системи паркових зон. Ініціативна група, яка складається з авторів проекту Коваленко Інни, Триліс Ірини, Пучкова Арсена та Лавренчук Ірини за підтримки керівництва економічного факультету ЗНУ та зацікавлених осіб з боку бізнесу: ресторанів «Анаіт» та «Малібу», мережі кальян-барів «Smoky», відповідно до Правил планування, проектування й розвитку паркових територій міста Запоріжжя, а також згідно із «Стратегією регіонального розвитку Запорізької області на період до 2020 року» ставить за мету створити принципово новий вид паркової інфраструктури, особливістю якого є наявність лавок різних за своєю оригінальною формою та функціями. Нами будуть детально описані та використані кращі формати світової практики стосовно обладнання паркових територій міста, а також різноманітні ефективні методи і прийоми реалізації проектів такого типу на практиці.

Вважаємо за потрібне наголосити на багатофункціональності обладнаної паркової зони, адже це дозволить користуватися  новими лавками круглий рік. По-перше, лавки будуть оснащені зарядними пристроями й usb-портами, вмонтованими в паркові лавочки, що працюють на сонячних батареях. Це дасть можливість не тільки швидко окупити проект, але й привернути увагу як внутрішніх, так і зовнішніх туристів. По-друге, дизайн лавок вражатиме відвідувачів своєю оригінальністю та креативним підходом. Планується розробка арт-лавок у формі книги, троянди, фортепіано, піци, прищепки, карети. По-третє, так як більшість лавок встановлюватимуться партнерами проекту, то це зменшить витрати на його реалізацію, а також прорекламує спонсорів та залучить додаткову кількість відвідувачів представлених закладів.

Таким чином, проект «Bench-PARKWAY» відповідає запитам сучасної молоді і вимогам адміністрації міста Запоріжжя.

52 7000 $

ОРІЄНТУВАННЯ У СТУДМІСТЕЧКУ ЗНУ

Вказівники виникли ще з давних давен. Це дуже зручно для орієнтування. Цю особливість напрямку за кордоном використовують уже давно і, що дуже цікаво, не тільки по напрямку руху, а й у рамках університету. Саме тому ми б хотіли розглянути цю ідею і в рамках нашого університету.

Для студентів та гостей студентського містечка Запорізького національного університету інколи дуже важко орієнтуватися у тому, де знаходиться який корпус, де деканат потрібного їм факультету  тощо.

Саме тому пропонується на базі студентського містечка створити систему вказівників, за допомогою яких студентам буде легше адаптуватися та орієнтуватися в університеті.

Ми пропонуємо на снові ліхтарів, які розташовані по всій території студентського містечка, створити стрілочки, які будуть вказувати, де знаходиться який корпус та які основні підрозділи там розташовані.

40 300 $

Реконструкція площі Фестивальної

У місті Запоріжжя існує проблема розвитку туристичної привабливості міста. На жаль, на вирішення цієї проблеми звертається недостатньо уваги. Територія міста, що є його центральною частиною, знаходиться напроти Запорізької обласної державної адміністрації. Ця територія називається площею Фестивальною. Зараз, на жаль, ця ділянка знаходиться у поганому стані. Погана якість тротуару, непрацюючий світломузикальний фонтан, відсутність достатньої кількості паркувальних місць та інше. Я пропоную реставрувати фонтан з додаванням технічного прогресу у його роботу. Враховуючи те, що цей фонтан раніше працював з використанням світломузикальної техніки, то на його реставрацію знадобиться набагато менше грошей, ніж будівництво нового. Але для того, щоб цей фонтан став особливим необхідно установити біля фонтану велике табло, де будуть транслюватися музичні кліпи. Ми маємо добитися синхронної роботи табло та фонтану. Враховуючи те, що це центр міста, поблизу знаходяться готелі «Intourist» та «Україна», та бізнес центр «Eco Tower», які можуть приносити дохід місту. Для цього необхідно зробити велику кількість паркувальних місць навколо площі Фестивальної, встановити урни та лавочки. Необхідно провести тендер та встановити  дитячі атракціони. Також необхідне проведення тендеру на встановлення МАФів.  На виконання проекту може знадобитися не більше року. Бюджет проекту можна оцінити в 1500000 грн.

33 56000 $

«Штучне дерево-генератор»

В місті Запоріжжі мало таких культурних об’єктів, які б могли привертати увагу туристів не тільки з України, але із інших країн світу, також такі об’єкти могли б приносити великий дохід на користь міста. Мета проекту створення культурно розважального об’єкту,  який буде екологічно чистим та приверне увагу як  і самих жителів,  так і туристів з інших країн, щоб в результаті отримати максимальний дохід на користь міста.      Завдання мого проекту встановити в місті Запоріжжі п’ять дерев, які здатні генерувати  електроенергію за допомогою вітру та оновити атракціони  в Дубовому Гаю. Такий   пристрій використовує невеликі пластини у формі скрученого листя, які перетворять вітряну енергію в електричну. Причому незалежно від напрямку руху повітря. Додаткова перевага «дерева» полягає в його повністю безшумній роботі.  Еко-дерево в діаметрі 8 м, а його висота дорівнює 11 м. Інсталяцію складають 72 пластикові мікротурбіни в формі листя, що обертаються на вертикальній підставі.  Ці турбіни можуть виробляти електроенергію навіть при дуже малих швидкостях вітру (від двох метрів в секунду), що робить їх корисними принаймні 280 днів в році. Потужність кожного дерева становить 3,1 кВт.

Якщо встановити декілька  таких дерев,  а саме п’ять дерев  в Дубовому Гаю, то можна забезпечити електроенергією атракціони  парку, та забезпечити освітлення  парку. Також можна використовувати для освітлення дерев, споруд, можна встановити нові атракціони, за допомогою них Дубовий Гай перетвориться в такий собі український «Діснейленд», який приверне увагу не тільки жителів, а й туристів і буде приносити дохід. Керувати цим проектом має  Департамент культури і туризму міста Запоріжжя. Цей проект може тривати необмежену кількість років при гарному технічному обслуговуванні цих дерев. Це унікальний проект, так як це винахід 2015 року, але потребує великого фінансування.

28 185132 $