Усі подані пропозиції


Ця сторінка надає Вам змогу продивитися активні подані проблеми(завдання), проекти, заявки на інвестування та резюме.


Подані пропозиції


Хортиця. Зелене перезавантаження

Острів Хортиця був і залишається перлиною м. Запоріжжя, головним осередком нашої козацької спадщини. Але на сьогоднішній день, ситуація скалалась таким чином, що природна складова значно зруйнувалась. Шкідники, з якими вже давно ніхто не бореться, нещадно знищують усе навколо. Десятки дерев лежать на землі - жертви короїда. Саме цей шкідник останні роки активно розвиває свою діяльність на теренах о. Хортиці. Якщо не прийняти активних дій, то існує велика загроза, що через кілька років від зеленого насадження нічого не залишиться.
Нажаль, з кожним роком ситуація тільки погіршується. Оскільки більшість відходів може бути використано вторично, одним із рішень проблеми є використання відходів у якості вторсировини. У нашому випадку деревини. У більшості випадків вторинна сировина є більш дешевим джерелом багатьох речовин і матеріалів, ніж природна сировина.
Ми пропонуємо, по перше, зберегти ще здорові дерева шляхом спеціальної профілактики. По друге, насадити нові дерева за рахунок продажу деревини. Таким чином, ми зможемо очистити територію, яка сьогодні щільно завалена мертвими деревами і дати життя новим деревам.

65 10000 $

Створення навчально-науково-виробничої лабораторії з відтворення водних біоресурсів

Повна назва проекту: Інвестиційний проект зі створення навчально-науково-виробничої лабораторії з відтворення водних біоресурсів верхів'я Каховського водосховища.

Основними напрямками діяльності створюваної лабораторії будуть такі:

 • Отримання у штучних умовах молоді таких риб:
  • аборигенних масових (короп, судак, сом, щука, лящ та інші);
  • аборигенних рідкісних (стерлядь, рибець, лин, синець, жерех, золотий карась та інші);
  • рослиноїдних видів далекосхідного комплексу (білий та строкатий товстолобик, білий амур).
 • Підрощування отриманої молоді до наважки, визначеної відповідними нормативними документами з метою подальшого зариблення нею р. Дніпро, притоків та ставків різних форм власності.
 • Самостійне виробництво кормів на базі місцевої сировини.
 • Удосконалення існуючих та розробка нових технологій та їх патентування щодо відтворення рідкісних, нетрадиційних об'єктів рибництва.
 • Моніторинг результативності зариблення та стану місцевої біоти.
 • Проведення практик та навчання студентів сучасним методам відтворення водних біоресурсів у штучних умовах та ведення товарного господарства в умовах УЗВ.

Період реалізації проекту: 10 років.

 

3 662000 $