Усі подані пропозиції


Ця сторінка надає Вам змогу продивитися активні подані проблеми(завдання), проекти, заявки на інвестування та резюме.


Подані пропозиції


Пропозиція щодо облаштування Архітектурно-ландшафтного ансамблю «Покрова Пресвятої Богородиці захисників України» в районі майдану Запорізького та парку Металургів

пропонується здійснити облаштування архітектурно-ландшафтного ансамблю, присвяченого захисникам України, що в той або інший час боронили її від ворожих навал.

Унікальність ландшафту в районі майдану Запорізького та парку Металургів дозволяє зробити означений комплекс монументальним та виразити саме тяглість та право-приємність традиції у захисті одвічних цінностей нашого народу.

Тяглясть та право-приємність у захисті цінностей може бути виражена через облаштування ярусів, що виражають той чи інший історичний зріз, тим самим увіковічуючи певне  покоління захисників у відповідній архітектурній формі.

Тобто, кожний наступний зріз захисників ніби надбудовується над плечами попередників і тримається на них. Інакше кажучи – через поєднання мотивів давнього індуського міфу про світобудову та давньогрецького образу Атланта виражається ідея одвічної боротьби нашого народу за втілення та захист його цінностей.

Верхній ярус каскаду захисників пропонується присвятити вираженню через архітектурне та паркове мистецтво тих цінностей нашого народу, на захист яких ставали покоління за поколінням.

Вінцем верхнього ярусу пропонується зробити пам’ятник Покрови-Оранти як одвічної захисниці захисників, що окрім того суголосна й ряду цінностей, що захищалися. До прикладу, таким цінностям як материнство, жіночність, краса, воля тощо.

Саму Покрову (омофор) пропонується виконати у вигляді традиційного для нашого народу рушника, що міцно вплетений в звичай та побут, а отже також є культурним виразником означених цінностей. Сам рушник пропонується оздобити унікальним орнаментом, що характерний для стилю вишивки запорозького краю з вираженим в ньому посланням сучасникам та нащадкам.

Вказаний рушник, окрім того, як символ захисту запорожців, пропонується відтворювати в різних інших місцях міста.

Окрім іншого, верхній ярус пропонується оформити як дозвіллєво-рекреаційний простір, через який увиразненні будуть цінності миру та злагоди, як однієї з пріоритетних цінностей у поточній неоголошеній війні захисників Запоріжжя та цілої України.

Загалом, пропонується всі архітектурні деталі виготовляти зі скла або іншого композитного матеріалу з характеристиками прозорості. Які додатково будуть обладнанні світлодіодними елементами з середини та виконуватимуть роль внутрішнього освітлення, що сяє з середини. Тим самим створюючи необхідний художній ефект осяйності.

9 100 $