Усі подані пропозиції


Ця сторінка надає Вам змогу продивитися активні подані проблеми(завдання), проекти, заявки на інвестування та резюме.


Подані пропозиції


Велопарковка у м.Запоріжжя

Через зайнятість та навантаженність, люди все частіше починають забувати про красу рідного міста, історія якого сягає давніх давен. Цю ситуацію можна виправити, запровадивши велопарковки та прокат велосипедів. Таким чином можна не тільки зберегти екологію нашого міста, а й стати здоровіше та цікаво провести час разом зі своїм містом.

Наш проект спрямований на те, щоб дати людям можливість осягнути прекрасне, побачити своє місто з іншого боку.

Ідея: мешканці та туристи нашого міста, використовуючи велосипеди, які можна взяти на прокат зможуть насолоджуватися природою, красою нашого міста без шкоди екології, у будь-який час! Кращий спосіб ознайомитись з містом Запоріжжя – це об’їздити  невеликі сквери, величезні парки і неперевершені старовинні вулички. Насамперед, можна взяти прокат велосипедів у Запоріжжі та проїхатись вздовж проспекту, поряд з яким знаходиться надзвичайної краси річка Дніпро, яка омиває скалисті місцями береги.

 

64 10000 $

Впровадження нового маршруту «Вул. Технічна - вул. Малиновського»

Запоріжжя – велике промислове місто. Але окрім центру міста та більш-менш віддалених від нього місць, багато людей живуть у поселеннях міського типу, тому добиратися до роботи не завжди зручно. Давка, забруднене взуття та пошарпаний одяг  нікому не до вподоби, а постійні запізнення через малу кількість маршрутних таксі з поселень та догана від начальства роблять шлях до роботи і подальший робочий день нестерпним. Саме тому я пропоную запровадити новий маршрут, який буде починатися з зупинки «вул. Технічна» (де зараз є кінцева зупинка сьомого маршруту), а закінчуватися він буде на вул. Малиновського. Плюси цього маршруту в тому, що він буде проходити через «Південний ринок – кінотеатр Космос – Автоколона (АТК) – Східна –7-й пологовий будинок – 40 гастроном – вул. Малиновського» , тобто через зупинки, біля яких розташовані школи, магазини і інші об’єкти, важкодоступні для жителів ПМТ. Це маршрутне таксі не буде їхати у бік вул. Анголенко, бо 7-й та 2-й маршрути туди їдуть.

Я вважаю, що цим питанням може зайнятися досвідчене «ЧП Микитенко», яке має при собі 7-й та 2-й маршрути та АТК у поселенні. В цього ЧП є і матеріальна база, і місце для стоянки автомобілів. Також ЧП найкраще за всіх ознайомлено зі станом доріг, маршрутом до «Південного ринку» та затратами на бензин і ремонт у різні пори року. Тим паче, багато колишніх водіїв Запоріжжя зараз безробітні. Перспективи розвитку проекту дуже великі, бо ще декілька чоловік зможуть знайти собі робоче місце.

Завдяки новому маршруту людям не потрібно буде робити пересадки, вони швидше зможуть доїхати до потрібних їм місць.

27 25000 $