Усі подані пропозиції


Ця сторінка надає Вам змогу продивитися активні подані проблеми(завдання), проекти, заявки на інвестування та резюме.


Подані пропозиції


Запорізька Вишиванка

Світовий досвід переконує, що туризм — повноправний і надприбутковий компонент економіки. Завдяки мінімальним інвестиційним надходженням туризм здатний забезпечувати максимальну віддачу.

Останнім часом надзвичайно популярним у світі є екологічний туризм, який передбачає подорожі до територій з унікальними природними екосистемами. Основний принцип під час таких подорожей — не зашкодити довкіллю. Екологічний туризм передбачає використання лише екологічного транспорту (велосипедів, безмоторних човнів, коней) й екологічних видів палива, вирішення місцевих екологічних проблем та перебування туристів тільки у дозволених зонах.

Річ у тім, що переважна більшість природоохоронних обєктів України до недавнього часу були науково-дослідними установами, спрямованими переважно на жорстку охорону природи задля розвитку науки, а вже потім для освіти. Тому пріоритетною формою охоронних територій у більшості країн світу є національний парк, а в Україні — заповідник або заказник.

Законодавчо-правові передумови для посилення реального впливу екотуризму на економіку і соціальну сферу України закладені в законах України «Про природно-заповідний фонд» (1994), «Про туризм» (1995), Стратегії сталого розвитку "Україна-2020".

У Запорізькій області соціально-економічні і фізико-географічні особливості регіону призвели, практично, до майже повного залучення земель (більше 85%) у господарське використання. У звязку з цим, обмеженість природних екотопів робить перспективним розвиток екологічного туризму на заповідних природно-рекреаційних територіях, яких в області біля 300 та які, на нашу думку, створюють на мапі Запорізької області своєрідний вишиваний візерунок. Через це проект отримав відповідну назву.

Під час таких подорожей турист прагне, з одного боку, отримати певний обсяг знань, а з іншого — відпочити на природі.В рамках екологічного туризму можна також ознайомитися з довкіллям, здійснити спостереження за окремими тваринами в їхньому природному середовищі. Цей вид туризму сприяє охороні природи й збереженню найцінніших біологічних видів. Попит на нього щороку зростає, що дає можливість створювати нові охоронні природні території, а особливо — національні й природні парки.

Наш проект спрямовано на реалізацію розвитку екологічного туризму у найпопулярнішому об’єкті екологічного туризму і гордості нашого краю – заказнику Коса Обіточна». 

Участь у реалізації проекту повинні брати місцеві органи влади, бази відпочинку, меценати, фахівці з пішохідного туризму, волонтери-мандрівники, провідні екскурсоводи, блогери, активісти.

Нам потрібен автобус на замовлення (Запоріжжя-Приморськ-Запоріжжя): вартість- 360км * 6грн = 2160,00грн – на 18 чоловік.

Послуги екскурсовода: 100,00грнза добу на одну людину.

Квиток до Приморського краєзнавчого музею: 25,00грн/ос.

49 20880 $