Правила користування платформою

Однією з пріоритетних завдань відкритої регіональної платформи науково-виробничого партнерства «InCube» є підтримка (матеріальна, консультативна, інформаційна, організаційна) проектної діяльності студентської молоді, спрямованої на нарощування співробітництва та інтеграції між студентами, навчальними закладами, підприємствами і державою. Експертна група регіональної платформи науково-виробничого партнерства «InCube» оцінює актуальність, результативність проекту, можливість і форму підтримки проекту. На підставі висновку експертної групи автору (групі авторів) проекту на вказану при реєстрації електрону пошту надсилається рішення щодо проекту.

Учасники

Брати участь можуть студенти, підприємці, інвестори, замовники проектів, громадські організації, незалежно всіх галузей і сфер діяльності. Беручи участь в конкурсі, Учасник підтверджує, що повністю ознайомлений і згоден з цими Правилами, підтверджує свою згоду. Учасник несе повну відповідальність за надану інформацію.

Права та обов'язки сторін

Учасники мають права і несуть обов'язки, встановлені чинним законодавством України, а також цими Правилами. Організатори мають право вносити зміни до чинних Правил. При цьому інформація про будь-які зміни цих Правил розміщується на сайті. Організатори мають права і несуть обов'язки, встановлені чинним законодавством України, а також цими Правилами.